• (+48) 530 700 650
  • biuro@salonwiktoria.pl

Kariera

Oferty pracy

Stylista fryzur damsko-męskich

Salon Fryzjerski Wiktoria poszukuje pracownika na stanowisko fryzjer (stylista fryzur damsko-męskich)

Opis stanowiska:

  • bezpośredni kontakt z klientem

  • kreowanie wizerunku klientów w zakresie stylizacji, koloryzacji, pielęgnacji, strzyżenia i upięcia włosów

  • promowanie wizerunku salonu

  • utrzymywanie czystości i higieny w miejscu pracy

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • możliwość poznania i pracy na prestiżowych markach fryzjerskich

  • umowę o pracę (praca w trybie 2-zmianowym)

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • szkolenia

  • przyjemną atmosferę w miejscu pracy

Wymagania:

  • indywidualne, profesjonalne podejście do klienta

  • uczciwość, lojalność, punktualność

  • wykształcenie kierunkowe

  • doświadczenie w zawodzie

  • wysoka kultura osobista

  • gotowość do pracy w soboty

  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

Chętne osoby proszę o przesłanie swojego CV na adres biuro@salonwiktoria.pl lub kontakt telefoniczny 604-700-650